Wniosek o przyjęcie do III edycji programu Danie Wspólnych Chwil

Fundacja Biedronki zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich (KGW) do udziału w programie "Danie Wspólnych Chwil". Celem naszego programu jest integracja osób starszych z lokalną społecznością poprzez zaproszenie ich do wspólnego stołu.

KGW, które wezmą udział w programie będą przygotowywać spotkania dla seniorów mieszkających w najbliższej okolicy skupione wokół wspólnego posiłku (w III edycji programu minimum 6 spotkań w okresie marzec 2024 – grudzień 2024). Fundacja Biedronki sfinansuje koszt produktów, potrzebnych do przygotowania posiłków, przekazując KGW e-kody na zakupy do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka.

Dla KGW biorących udział w programie przewidziane są dodatkowe aktywności, m.in. spotkania z dietetyk, gadżety na spotkania i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wypełnienie wniosku nie oznacza zakwalifikowania KGW do programu, ale jest niezbędne do uruchomienia procesu rozpatrzenia Wniosku przez Fundację Biedronki. Dotyczy to również Kół, które wzięły udział w edycji pilotażowej.

Więcej informacji o programie oraz Regulamin dostępne na stronie www.daniewspolnychchwil.pl.

  • Regulamin programu znajduje się TUTAJ
  • Oświadczenie, które należy wypełnić i podpisać zgodnie z reprezentacją, by wnioskować o przyjęcie do Programu, znajduje się TUTAJ

Dziękujemy za zainteresowanie naszą inicjatywą. Mamy nadzieję, że już niebawem wspólnie zrobimy wiele dobrego dla osób w podeszłym wieku.